Publications Office of the EU
Svetovalna služba, načrtovanje in nakup prostora, spremljanje in ocenjevanje oglaševalskih in komunikacijskih akcij mesta Zaragoza - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Svetovalna služba, načrtovanje in nakup prostora, spremljanje in ocenjevanje oglaševalskih in komunikacijskih akcij mesta Zaragoza

  • Uverejnené
    16/04/2025
  • Rok
    14/05/2025
  • Odpiranje ponudb
    25/09/2025
  • Oddano
    30/12/2025
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Gobierno de Zaragoza
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ES243 Zaragoza
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79341200 Storitve upravljanja oglaševanja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,636,363.63 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
0071604-24
Opis

Svetovalna služba, načrtovanje in nakup prostora, spremljanje in ocenjevanje oglaševalskih in komunikacijskih akcij mesta Zaragoza

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
required
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
25/09/2025 09:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: 1. Condiciones económicas de descuentos aplicados en la compra de medios, según desglose de la cláusula 13.A.1 y el ANEXO X del PCAPE..
Ponder (odstotek, točno) : 36
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: 2. Comisión de agencia (% de remuneración que aplicarán las empresas por el cursado de cada una de las acciones contratadas en cada medio/soporte), según desglose de cláusula 13.A.2 del PCAPE..
Ponder (odstotek, točno) : 8
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: 3.a) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Servicio de adaptaciones de creatividad adicionales.
Ponder (odstotek, točno) : 2
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: 3.b) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Servicio de formación al equipo de la Dirección General de Comunicación.
Ponder (odstotek, točno) : 2
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: 3.c) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Perfil equipo adicional.
Ponder (odstotek, točno) : 2
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: 3.d) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Agilidad en tiempos de respuesta.
Ponder (odstotek, točno) : 1
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: 1 PROPUESTA TÉCNICA: Estrategia y desarrollo planteado justificando todas las acciones propuestas.
Ponder (odstotek, točno) : 17
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: 2. PROPUESTA TÉCNICA: Públicos objetivos planteados, fuentes utilizadas y análisis realizado para establecerlos.
Ponder (odstotek, točno) : 8
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: 3. PROPUESTA TÉCNICA: Selección de medios y/o soportes, justificando su idoneidad y los niveles de audiencia, notoriedad, cobertura y eficacia.
Ponder (odstotek, točno) : 12
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: 4.1 PROPUESTA TÉCNICA. Plan de trabajo: Propuesta de organización y funcionamiento planteada.
Ponder (odstotek, točno) : 3
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: 4.2 PROPUESTA TÉCNICA. Plan de trabajo: Modelo de informe de seguimiento y evaluación de campaña.
Ponder (odstotek, točno) : 3
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: 5.1 PROPUESTA TÉCNICA: Fuentes oficiales del mercado publicitario que aporta el licitador adicionales a las requeridas en la cláusula 11.3 del PCAPE..
Ponder (odstotek, točno) : 3
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: 5.2 PROPUESTA TÉCNICA:Herramientas de seguimiento, control, optimización y reporting.
Ponder (odstotek, točno) : 3
Ocenjena vrednost
1,636,363.63 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: AVANTE COMUNICACION, S.L.
Poštni naslov:
Kraj: LAS MATAS
Poštna številka: 28290
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.