Publications Office of the EU
E-Zaragoza: Cepiva - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Zaragoza: Cepiva

  • Oddano
    09/03/2011
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: ES España
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33651600 Cepiva
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
90,000.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,272,671.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
SGT/12/2011
Opis

Suministro de vacunas destinadas al programa de vacunaciones de la C.A. de Aragón para 2011.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
oznaka CPV
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
90,000.00
Končna pogodbena vrednost
3,272,671.00 EUR
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.