Publications Office of the EU
1/DLII6/PM006 - Arzneimittel Butylscopolamin - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

1/DLII6/PM006 - Arzneimittel Butylscopolamin

  • Uverejnené
    27/03/2025
  • Rok
    05/05/2025
  • Odpiranje ponudb
    05/05/2025
  • Oddano
    13/06/2025
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Bundesamt für Infrastruktur, Umweltschutz und Dienstleistungen der Bundeswehr
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33000000 Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
-1.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
6002823200-BAIUDBw DL II 6.1 EVGSan zentral
Opis

6002823200- 1/DLII6/PM006 - Lieferung von Arzneimitteln - Butylscopolamin

Način oddaje
Po elektronski pošti:
http://www.evergabe-online.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: dovoljeno
http://www.evergabe-online.de
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
05/05/2025 08:00
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.