Publications Office of the EU
Inhoudelijke ondersteuning - wijziging Vlaamse bodemregelgeving en Vlaams bodembeleid - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Inhoudelijke ondersteuning - wijziging Vlaamse bodemregelgeving en Vlaams bodembeleid

  • Uverejnené
    06/02/2025
  • Rok
    07/03/2025
  • Oddano
    25/06/2025
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Openbare Vlaamse Afvalstoffenmaatschappij
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: BE212 Arr. Mechelen
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90000000 Storitve v zvezi z odplakami, odpadki, čiščenjem in okoljem
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
370,600.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
DOS 15792 - BN2412006
Opis

Het voorwerp van deze opdracht is het leveren van inhoudelijke milieutechnische ondersteuning aan de interne werkgroep ‘Beleid en Regelgeving’ van de OVAM bij het maken van beleidskeuzes en in kader van geplande wijzigingen aan de huidige Vlaamse bodemregelgeving en het bodembeleid voor een periode van 4 jaar.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.publicprocurement.be/buyer/dossiers/936357/publication-workspaces/e2b3af3e-e8b2-4f2c-99d5-cf3206e14264/notice?publicationWorkspaceVersionId=a17be793-2edb-4ab0-b4a6-05371ebec035
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.publicprocurement.be/buyer/dossiers/936357/publication-workspaces/e2b3af3e-e8b2-4f2c-99d5-cf3206e14264/notice?publicationWorkspaceVersionId=a17be793-2edb-4ab0-b4a6-05371ebec035
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: zie bestek
Ponder (odstotek, točno) :
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: zie bestek
Ponder (odstotek, točno) :
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
370,600.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: SWECO BELGIUM
Poštni naslov:
Kraj: Brussel
Poštna številka: 1000
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.