Publications Office of the EU
Storitve izkoreninjenja škodljivcev na habitatni dediščini 44 - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Storitve izkoreninjenja škodljivcev na habitatni dediščini 44

  • Uverejnené
    16/03/2026
  • Rok
    20/04/2026
  • Odpiranje ponudb
    20/04/2026
  • Oddano
    07/08/2026
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
HABITAT 44 - OPH
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90920000 Sanitarne storitve v zvezi s stavbami
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
639,680.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2026SERV04
Opis

I

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1793547
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1793547
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
20/04/2026 12:30
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Valeur technique de l'offre
Ponder (odstotek, točno) : 70
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Prix
Ponder (odstotek, točno) : 30
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
639,680.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: SOS PARASITES
Poštni naslov:
Kraj: Coueron
Poštna številka: 44220
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.