Publications Office of the EU
F-Lyon: Storitve popravila in vzdrževanja inštalacij pri gradnjah - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Lyon: Storitve popravila in vzdrževanja inštalacij pri gradnjah

  • Oddano
    02/03/2011
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: FRK26 Rhône
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50700000 Storitve popravila in vzdrževanja inštalacij pri gradnjah
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
425,946.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
417
Opis

Le marché couvre l'ensemble des domaines suivants: - service 1: climatisation, ventilation, extraction, équipement de régulation, GTC; - service 2: plomberie, sanitaire, arrosage automatique, curage des réseaux; - service 3: moyen de lutte contre l'incendie; - service 4: détection incendie; - service 5: vidéosurveillance; - service 6: portails automatiques, barrières automatiques, grilles électriques; - service 7: lecteurs de badges et interphones; - service 8: groupe électrogène; - service 9: blocs de secours et courants forts; - service 10: espaces verts; - service 11: ascenseurs; - service 12: toiture-terrasse.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
425,946.00 EUR
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.