Publications Office of the EU
Dobava medicinskih instrumentov za potrebe klinik in oddelkov UMHATSM "N.I. Pirogov" EAD - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Dobava medicinskih instrumentov za potrebe klinik in oddelkov UMHATSM "N.I. Pirogov" EAD

  • Uverejnené
    03/09/2025
  • Rok
    03/10/2025
  • Odpiranje ponudb
    06/10/2025
  • Oddano
    19/11/2025
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ И СПЕШНА МЕДИЦИНА Н.И. ПИРОГОВ ЕАД
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: BG411 София (столица)
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33100000 Medicinska oprema
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
4,341,409.29 BGN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
8
Referenčna številka ponudbe
495765
Opis

Predmet naročila je na zahtevo dobava različnih vrst medicinskih instrumentov, ki so podrobno opisani v tehnični specifikaciji – Priloga 1. Obseg naročila vključuje dostavo v skladišče naročnika in raztovarjanje količine izdelkov, dobavljenih na podlagi določenega naročila. Če ponudnik ne predloži ponudbe za enega ali več proizvodov iz serije, v kateri sodeluje, bo izključen iz postopka za določeno serijo. Če udeleženec predloži ponudbo za enega ali več proizvodov iz sklopa, v katerem sodeluje, vendar ti ne izpolnjujejo zahtev javnega naročnika, se domneva, da zapletenost ni bila upoštevana in da bo udeleženec izključen iz postopka za določen sklop. Javni naročnik je naročilo razdelil na 18 sklopov. Sklopi št. 1 ÷ št. 8 so podrobno opisani v tehnični specifikaciji. Na podlagi člena 21(6) SNEE bodo sklopi od št. 9 do št. 13 oddani z zbiranjem ponudb z obvestilom, saj je njihova ocenjena vrednost od 50.000 BGN do 100.000 BGN brez DDV in spadajo na področje uporabe člena 21(3), točka 2, SNEE, sklopi od št. 14 do št. 18 pa bodo oddani z neposredno oddajo, saj je njihova ocenjena vrednost nižja od 50.000 BGN brez DDV in spadajo na področje uporabe člena 20(4), točka 3, SNEE.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://app.eop.bg/today/495765
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://app.eop.bg/today/495765
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
06/10/2025 11:00
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.