Publications Office of the EU
Nemčija-Breitengüßbach: Storitve urbanističnega planiranja in krajinske arhitekturne storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Breitengüßbach: Storitve urbanističnega planiranja in krajinske arhitekturne storitve

  • Uverejnené
    13/02/2019
  • Rok
    14/03/2019
  • Oddano
    19/11/2019
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Gemeinde Breitengüßbach
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DE245 Bamberg, Landkreis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71400000 Storitve urbanističnega planiranja in krajinske arhitekturne storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
260,857.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2019-157263
Opis

Umsetzung des Realisierungsteils aus dem Wettbewerb gem. Bekanntmachung 70336-2019-DE
Objektplanung Freianlagen zur Neugestaltung der Ortsmitte Breitengüßbach.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Gemeinde Breitengüßbach
Poštni naslov: Kirchplatz 4
Kraj: Breitengüßbach
Koda NUTS: DE245
Poštna številka: 96149
Krajina: DEU
Kontaktna oseba: Amtsleitung, Herr Stefan Neubauer
Glavni naslov: www.breitenguessbach.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Metoda oddaje
Other
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
260,857.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Grieger Harzer Landschaftsarchitekten GbR
Poštni naslov: Thiemannstr. 1
Kraj: Berlin
Poštna številka: 12059
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.