Publications Office of the EU
Poljska-Krakov: Storitve gradbenega projektiranja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Poljska-Krakov: Storitve gradbenega projektiranja

  • Uverejnené
    16/10/2018
  • Rok
    13/11/2018
  • Oddano
    15/02/2019
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Krakowie
Kraj izvajanja
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Naslov kupca
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71320000 Storitve gradbenega projektiranja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
600,000.00 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
8,125,880.00 PLN
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
6
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Opracowanie dokumentacji projektowej (budowlanej i wykonawczej) oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadań inwestycyjnych w podziale na 6 części (zadań) /Olkusz, Lgota Wielka, Kraków/

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Krakowie
Poštni naslov: Gazowa 16
Kraj: Kraków
Koda NUTS: PL213
Poštna številka: 31-060
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Łukasz Gudra
Glavni naslov: www.psgaz.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.