Publications Office of the EU
Francija-Pariz: Aktuarske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Pariz: Aktuarske storitve

  • Oddano
    18/12/2018
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Établissement de retraite additionnelle de la fonction publique (ERAFP)
Kraj izvajanja
NUTS code: FR101 Paris
Naslov kupca
NUTS code: FR101 Paris
Gospodarska panoga (glavna CPV)
66519600 Aktuarske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
126,216.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
ACT 2018-06
Opis

L’ERAFP souhaite sélectionner une prestation de conseil pour réaliser la construction de tables de mortalité et se faire accompagner pour la certification des tables qui sera réalisée par un autre cabinet.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
126,216.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Galea & associés
Poštni naslov: 25 rue de Choiseul
Kraj: Paris
Poštna številka: 75002
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.