Publications Office of the EU
Dobava novih in/ali ponovno uporabljenih (ponovna uporaba) fiksnih, prenosnih, hibridnih in delovnih postaj IT, opcij in pripadajočih storitev - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Dobava novih in/ali ponovno uporabljenih (ponovna uporaba) fiksnih, prenosnih, hibridnih in delovnih postaj IT, opcij in pripadajočih storitev

  • Oddano
    27/02/2024
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
VILLE DE PARIS
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: FR101 Paris
Gospodarska panoga (glavna CPV)
30230000 Oprema za računalnike
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
47,800,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Dobava novih in/ali ponovno uporabljenih (ponovna uporaba) fiksnih, prenosnih, hibridnih in delovnih postaj IT, opcij in pripadajočih storitev

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Pertinence de la performance environnementale de l'offre (15%)
Ponder (odstotek, točno) : 15
Merilo:
Vrsta: price
Opis: le prix (60%)
Ponder (odstotek, točno) : 60
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Pertinence de l'organisation mise en œuvre pour la logistique, le suivi des prestations et la prise en compte des évolutions technologiques (25%)
Ponder (odstotek, točno) : 25
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
47,800,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: INMAC WSTORE SAS
Poštni naslov:
Kraj: Roissy en France
Poštna številka: 95921
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.