Publications Office of the EU
Romunija-Bacău: Zdravila z delovanjem na novotvorbe - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romunija-Bacău: Zdravila z delovanjem na novotvorbe

  • Oddano
    06/05/2022
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU
Kraj izvajanja
NUTS code: RO211 Bacău
Naslov kupca
NUTS code: RO211 Bacău
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33652100 Zdravila z delovanjem na novotvorbe
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
487,037.40
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
481,762.80 RON
Referenčna številka ponudbe
4278728_2022_PAAPD1356407
Opis

CTR FURNIZARE MEDICAMENTE - Oncologie-ATEZOLIZUMABUM 1200 MG-nfp

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
487,037.40
Končna pogodbena vrednost
481,762.80 RON
Oddaja naročil
Uradno ime: ROCHE ROMANIA
Poštni naslov: Strada B-dul Poligrafiei, Nr. 1A
Kraj: Bucuresti
Poštna številka:
Krajina: ROU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.