Publications Office of the EU
Belgija-Anvers: Endoskopi - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgija-Anvers: Endoskopi

  • Uverejnené
    01/07/2017
  • Rok
    17/08/2017
  • Odpiranje ponudb
    17/08/2017
  • Oddano
    15/01/2018
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ziekenhuisnetwerk Antwerpen (ZNA) VZW
Kraj izvajanja
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Naslov kupca
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33168100 Endoskopi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,432,792.43 EUR
Referenčna številka ponudbe
2016/049
Opis

Opdracht voor een raamovereenkomst voor de aankoop en het onderhoud van gastro- en endoscopen voor een periode van 5 jaar.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
17/08/2017 14:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
1,432,792.43 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Handelskantoor H. De Beukelaer & Co nv
Poštni naslov: Boomsesteenweg 77
Kraj: Aartselaar
Poštna številka: 2630
Krajina: BEL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.