Publications Office of the EU
Irska-Dublin: Okoljske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Irska-Dublin: Okoljske storitve

  • Uverejnené
    05/02/2019
  • Rok
    08/03/2019
  • Odpiranje ponudb
    08/03/2019
  • Oddano
    07/05/2019
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Department of Housing, Planning and Local Government
Kraj izvajanja
NUTS code: IE042 West
Naslov kupca
NUTS code: IE051 Mid-West
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90700000 Okoljske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
100,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
98,440.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
WMAU/2019/1
Opis

Expert advisory services to assist in the consideration of the impact of barriers to fish migration in the lower Shannon catchment and the formulation of applicable options for the improvement of fish migration.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Department of Housing, Planning and Local Government
Nacionalna registracijska številka: N/A
Poštni naslov: Custom House
Kraj: Dublin
Koda NUTS: IE051
Poštna številka: Dublin 1
Krajina: IRL
Kontaktna oseba: Martin Hehir
Glavni naslov: http://www.housing.gov.ie
Po elektronski pošti:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=141662&B=ETENDERS_SIMPLE
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
08/03/2019 17:30
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
100,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
98,440.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: CDM Smith Ireland Ltd
Poštni naslov: 15 Wentworth, Eblana Villas
Kraj: Dublin 2
Poštna številka: Dublin 2
Krajina: IRL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.