Publications Office of the EU
Italija-Savona: Storitve varstva za starejše - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Savona: Storitve varstva za starejše

  • Uverejnené
    25/05/2018
  • Rok
    05/07/2018
  • Odpiranje ponudb
    06/07/2018
  • Oddano
    19/11/2018
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Provincia di Savona
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ITC32 Savona
Gospodarska panoga (glavna CPV)
85311000 Storitve socialnega varstva z nastanitvijo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
992,387.50 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Affidamento del servizio di accoglienza tutela e integrazione nell’ambito della rete SPRAR ordinario, destinato ad adulti di sesso maschile per n. 20 persone sulla base del progetto presentato dal Comune di Calizzano, con l’adesione del Comune di Osiglia, a valere sul Fondo nazionale per le politiche e i servizi per l’asilo di cui al D.M. 28.12.2017 per il triennio 2018-2020.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Provincia di Savona
Poštni naslov: Via Sormano 12
Kraj: Savona
Koda NUTS: ITC32
Poštna številka: 17100
Krajina: ITA
Glavni naslov: http://www.provincia.savona.it
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
06/07/2018 09:30
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
992,387.50 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Consorzio Agorà società cooperativa sociale (mandataria) e fondazione L'Ancora onlus (mandante)
Poštni naslov:
Kraj:
Poštna številka:
Krajina: ITA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.