Publications Office of the EU
Grčija-Sami Kefallinias: Sistem nadzora telemetrije - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Grčija-Sami Kefallinias: Sistem nadzora telemetrije

  • Uverejnené
    11/12/2023
  • Rok
    14/02/2024
  • Oddano
    04/06/2024
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
ΔΗΜΟΣ ΣΑΜΗΣ
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: EL623 Ιθάκη, Κεφαλληνία
Gospodarska panoga (glavna CPV)
32441100 Sistem nadzora telemetrije
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,200,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,170,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Predmet pogodbe je "SAPPLY, INSTALLATION AND OPERATION OF DIGITAL HYDROMETERS OF THE WATER NETWORK OF THE MUNICIPALITY OF SAMIS". Cilj sistema je stalno spremljanje in nadzor porabe števcev vodovodnega sistema, zbiranje in shranjevanje ustreznih podatkov ter njihova obdelava z ustrezno programsko opremo. Predmet pogodbe, ki je podrobno opisan v izdaji tehničnih specifikacij in drugih pogodbenih vprašanjih, vključuje naslednja dela: Podrobna zasnova ponujenega integriranega sistema. Dobava in montaža avtomatskega merjenja in beleženja porabe od 2.300 vodomerov. Programska oprema za zbiranje, beleženje, obdelavo in prikazovanje meritev Dobava in namestitev vse digitalne opreme za zbiranje podatkov vodomera Tovarniški preskusi sprejemljivosti in preskusi sprejemljivosti na kraju samem (preskusi na terenu). Preskusi dokončanja in dostave sistema

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: ΔΗΜΟΣ ΣΑΜΗΣ
Kraj: ΣΑΜΗ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
Koda NUTS: EL623
Poštna številka: 28080
Krajina: GRC
Glavni naslov: www.sami.gov.gr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1,200,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
1,170,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ (ΤΕΧΝΩΡ ENGINEERING Ε.Π.Ε.)
Poštni naslov:
Kraj: ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ - ΝΙΚΑΙΑ
Poštna številka: 18454
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.