Publications Office of the EU
Italija-Cagliari: Storitve usposabljanja na področju osebnostnega razvoja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Cagliari: Storitve usposabljanja na področju osebnostnega razvoja

  • Uverejnené
    20/07/2012
  • Rok
    20/09/2012
  • Odpiranje ponudb
    24/09/2012
  • Oddano
    26/09/2013
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Regione Autonoma della Sardegna. Assessorato del lavoro, formazione professionale, cooperazione e sicurezza sociale
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
80570000 Storitve usposabljanja na področju osebnostnega razvoja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
702,479.35 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
637,500.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Con il presente bando si intende qualificare ed omogeneizzare le competenze presenti sul territorio in materiadi immigrazione e di relazioni interculturali e migliorare la qualità delle prestazioni offerte, così da rafforzare le capacità di accoglienza e integrazione dei cittadini stranieri da parte del territorio sardo, valorizzandone competenze e risorse e favorendo una migliore fruizione da parte dei cittadini immigrati sia dei servizi loro dedicati sia dei servizi generalmente offerti a tutti i cittadini. L'intervento è articolato in 7 aree formative sulla base delle differenti tipologie di destinatari, individuati all'articolo 6 del capitolato d'oneri, diversamente impegnati nella realizzazione di interventi specificamente rivolti alla popolazione immigrata oppure di servizi o attività rivolti all'intera cittadinanza che intercettano anche la popolazione straniera.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
24/09/2012 09:30
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
702,479.35 EUR
Končna pogodbena vrednost
637,500.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Costituendo RTI con mandataria Associazione Inforjob
Poštni naslov: Piazza De Gasperi 32
Kraj: Padova
Poštna številka: 35100
Krajina: ITA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.