Publications Office of the EU
Francija-Flavin: Barve za označevanje cest - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Flavin: Barve za označevanje cest

  • Uverejnené
    01/03/2022
  • Rok
    28/03/2022
  • Odpiranje ponudb
    28/03/2022
  • Oddano
    06/05/2022
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
conseil Départemental de l AVEYRON
Kraj izvajanja
NUTS code: FRJ22 Aveyron
Naslov kupca
NUTS code: FRJ22 Aveyron
Gospodarska panoga (glavna CPV)
44811000 Barve za označevanje cest
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
240,786.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
22S0011
Opis

fourniture et livraison de produits pour la realisation de la signalisation routiere horizontale

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://aveyron.fr/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
28/03/2022 12:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
240,786.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: aximum produits de marquage routier
Poštni naslov: 5 rue du Quai du Débarquement
Kraj: Rouen
Poštna številka: 76100
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.