Publications Office of the EU
Združeno kraljestvo-Ripley: Komunikacijski kabel - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Združeno kraljestvo-Ripley: Komunikacijski kabel

  • Uverejnené
    19/04/2014
  • Rok
    27/06/2014
  • Odpiranje ponudb
    27/06/2014
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
East Midlands Strategic Commercial Unit
Kraj izvajanja
NUTS code: UKF East Midlands (England)
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
32572000 Komunikacijski kabel
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
SOR1000172
Opis

EMSCU police forces wish to appoint a single supplier to a framework for the provision of structured cabling. Derbyshire Constabulary have the primary requirement and are the lead force in respect of this framework but it is also to be made available for use by the wider public sector.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Structured Cabling
Poštni naslov: All correspondence to be submitted via www.bluelight.gov.uk ref: 9HZD-DE117V
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
27/06/2014 12:00
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.