Publications Office of the EU
Romunija-București: Pipe, zasuni in ventili - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romunija-București: Pipe, zasuni in ventili

  • Uverejnené
    03/08/2022
  • Rok
    05/09/2022
  • Oddano
    28/11/2022
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
ENGIE ROMANIA S.A.
Kraj izvajanja
NUTS code: RO321 Bucureşti
Naslov kupca
NUTS code: RO321 Bucureşti
Gospodarska panoga (glavna CPV)
42131000 Pipe, zasuni in ventili
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
718,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
689,100.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
13093222/2022/163
Opis

Prezenta procedura are ca obiect achizitionarea de Robinete de otel cu sfera prin incheierea unui acord-cadru pentru o perioada de 36 de luni cu un singur operator economic. Detalierea caracteristicilor tehnice aferente se regaseste detaliat la nivelul documentului descriptiv parte a documentelor prezentei achizitii.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 20
Termenul limita exprimat in numar de zile in care Entitatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet la toate solicitarile de clarificari este in a 11 zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea candidaturilor.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: ENGIE ROMANIA S.A.
Nacionalna registracijska številka: RO 13093222
Poštni naslov: Strada: Mărăşeşti, nr. 4-6
Kraj: Bucuresti
Koda NUTS: RO321
Poštna številka: 040254
Krajina: ROU
Kontaktna oseba: Monica Tache
Glavni naslov: www.engie.ro
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
718,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
689,100.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: BRIFCO ENERGY
Poštni naslov: Strada Depozitelor, Nr. 55
Kraj: Pitesti
Poštna številka: 110103
Krajina: ROU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.