Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Aparati za analizo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Aparati za analizo

  • Uverejnené
    20/09/2013
  • Rok
    30/10/2013
  • Odpiranje ponudb
    30/10/2013
  • Oddano
    09/12/2013
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Kraj izvajanja
NUTS code: PL Polska
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33130000 Zobozdravniški in subspecialni instrumenti in naprave
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
50,000.00 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
49,950.00 PLN
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
242/WMW/SGGW/2013
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa spektrofotometru i RTG stomatologicznego dla Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SIWZ - „Opis przedmiotu zamówienia”.
kod CPV: 33130000-0, 38432000-2

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for one or more lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
30/10/2013 11:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.