Publications Office of the EU
Italija-Pianoro: Zavarovalniške storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Pianoro: Zavarovalniške storitve

  • Uverejnené
    28/09/2022
  • Rok
    25/10/2022
  • Odpiranje ponudb
    25/10/2022
  • Oddano
    23/12/2022
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
UNIONE DEI COMUNI SAVENA - IDICE
Kraj izvajanja
NUTS code: ITH55 Bologna
Naslov kupca
NUTS code: ITH55 Bologna
Gospodarska panoga (glavna CPV)
66510000 Zavarovalniške storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,676,600.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,206,432.80 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
7
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

PROCEDURA APERTA SOPRA SOGLIA COMUNITARIA IN MODALITA’ TELEMATICA PER L’AFFIDAMENTO DEI SERVIZI ASSICURATIVI DELL’UNIONE DEI COMUNI SAVENA-IDICE E DEI COMUNI DI LOIANO, MONGHIDORO, MONTERENZIO, OZZANO E PIANORO

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: UNIONE DEI COMUNI SAVENA - IDICE
Poštni naslov: VIALE RISORGIMENTO N. 1
Kraj: PIANORO BO
Koda NUTS: ITH55
Poštna številka: 40065
Krajina: ITA
Kontaktna oseba: Dr.ssa Viviana Boracci
Glavni naslov: http://www.uvsi.it
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
25/10/2022 14:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.