Publications Office of the EU
Gospodarjenje z gozdovi - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Gospodarjenje z gozdovi

  • Uverejnené
    17/10/2025
  • Rok
    23/10/2025
  • Odpiranje ponudb
    24/10/2025
  • Oddano
    01/01/2026
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Mölndals stad
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Gospodarska panoga (glavna CPV)
77231300 Storitve upravljanja gozdov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
16,000,000.00 SEK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
KS 596/2025
Opis

Naloga vključuje upravljanje, načrtovanje in svetovanje ter je odgovorna za izvajanje ukrepov za mestna gozdna posestva v Mölndalu. Dobavitelj upravlja gozdna zemljišča mesta v skladu s trajnostnimi načeli in dolgoročnimi cilji za biotsko raznovrstnost, družbene vrednote in dejavnosti na prostem. Uprava se izvaja v posvetovanju z občino. Komisija vključuje tudi pripravo novega načrta za gospodarjenje z gozdovi. Mesto Mölndal ima trenutno v lasti približno 3300 ha gozda. Izvoljeni upravljavec gozdov je odgovoren za upravljanje gozdnih gospodarstev mesta Mölndal v skladu s strateško usmeritvijo iz „Strategije za gozdna gospodarstva mesta Mölndal“. Strategija bo usmerjala upravljanje in razvoj mestnih gozdov. Upravljavec gozdov se dejavno posvetuje z mestom Mölndal, da zagotovi skladnost gospodarjenja z gozdovi s cilji in smernicami mesta. Glej Prilogo 2, Strategija za gozdarska gospodarstva mesta Mölndal.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=69140&GoTo=Tender
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=69140&GoTo=Tender
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
24/10/2025 00:00
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.