Publications Office of the EU
Storitve in podpora logične plasti omrežja Liberecké IS, a.s. - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Storitve in podpora logične plasti omrežja Liberecké IS, a.s.

  • Uverejnené
    08/04/2026
  • Rok
    13/04/2026
  • Oddano
    02/06/2026
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Liberecká IS, a.s.
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: CZ051 Liberecký kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
72253200 Storitve podpore sistemov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
9,600,000.00 CZK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
9,600,000.00 CZK
Referenčna številka ponudbe
LIS-SLVS
Opis

Predmet javnega naročila je opravljanje storitev servisiranja in nadzora logične plasti omrežja naročnika, vključno z zagotavljanjem nadomestne strojne opreme v primeru okvar. Podrobna specifikacija predmeta izvedbe je določena v tehnični specifikaciji in osnutku pogodbe o zagotavljanju operativnih podpornih storitev, ki sta sestavni del razpisne dokumentacije.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/LibereckaIS
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/LibereckaIS
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Celková nabídková cena v Kč bez DPH
Ocenjena vrednost
9,600,000.00 CZK
Končna pogodbena vrednost
9,600,000.00 CZK
Oddaja naročil
Uradno ime: NET-SYSTEM s.r.o.
Poštni naslov:
Kraj: Liberec - Liberec XIII-Nové Pavlovice
Poštna številka: 46001
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.