Publications Office of the EU
I-Siena: Naprave in instrumenti za operacijske dvorane - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

I-Siena: Naprave in instrumenti za operacijske dvorane

  • Uverejnené
    10/03/2011
  • Rok
    02/05/2011
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: ITI19 Siena
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33162000 Naprave in instrumenti za operacijske dvorane
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,650,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

L’appalto ha per oggetto la fornitura in locazione quinquennale inclusive service/comodato d'uso di n. 16 trapani, n. 6 consolle e n. 1 debrider per le sale operatorie della neurochirurgia, otorinolaringoiatria, chirurgia maxillo-facciale e UOC chirurgia otologica e della base cranica dell'Azienda ospedaliera universitaria, compreso il materiale di consumo monouso.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
oznaka CPV

33162000 - Naprave in instrumenti za operacijske dvorane

33180000 - Funkcionalna podpora

33184000 - Umetni deli telesa

Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
2,650,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.