Publications Office of the EU
Odprti postopek za dodelitev storitve oblikovanja, razvoja in pomoči novega sistema personaliziranega arhivskega vodenja Narodnega kinomuzeja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Odprti postopek za dodelitev storitve oblikovanja, razvoja in pomoči novega sistema personaliziranega arhivskega vodenja Narodnega kinomuzeja

  • Oddano
    22/05/2026
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Museo Nazionale del Cinema – Fondazione Maria Adriana Prolo
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ITC11 Torino
Gospodarska panoga (glavna CPV)
72230000 Storitve razvoja programske opreme po naročilih uporabnikov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
462,450.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
eb88e5a7-4421-46f9-89ee-59d066c80910@1164-G-1636
Opis

Odprti postopek

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Offerta economicamente più vantaggiosa
Ponder (odstotek, točno) : 70
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Offerta economicamente più vantaggiosa
Ponder (odstotek, točno) : 30
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
462,450.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: 3x1010 s.r.l.
Poštni naslov:
Kraj: Torino
Poštna številka: 10128
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.