Publications Office of the EU
Španija-Santander: Storitve nadzorovanja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Španija-Santander: Storitve nadzorovanja

  • Uverejnené
    23/08/2023
  • Rok
    25/09/2023
  • Oddano
    15/01/2024
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Dirección General de Mutua Montañesa
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ES130 Cantabria
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79714000 Storitve nadzorovanja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
601,725.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
426,287.88 EUR
Referenčna številka ponudbe
2023-002-086
Opis

Služba za varnost in nadzor bolnišnice Mutua Montañesa v Avenidi del Faro - Pintor Eduardo Sanz, 19 de Santander, Kantabrija.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Dirección General de Mutua Montañesa
Nacionalna registracijska številka: G39008321
Poštni naslov: Ataulfo Argenta, 19
Kraj: Santander
Koda NUTS: ES130
Poštna številka: 39004
Krajina: ESP
Kontaktna oseba: Dirección General de Mutua Montañesa
Glavni naslov: http://www.mutuamontanesa.es
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
oznaka CPV

79714000 - Storitve nadzorovanja

34000000 - Prevozna sredstva in dodatni proizvodi za promet

34144000 - Motorna vozila za posebne namene

34140000 - Težka motorna vozila

92000000 - Storitve na področju rekreacije, kulture in športa

50000000 - Storitve popravila in vzdrževanja

34100000 - Motorna vozila

Metoda oddaje
Not applicable
Ocenjena vrednost
601,725.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
426,287.88 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: SECURITAS SEGURIDAD ESPAÑA, S.A.
Poštni naslov:
Kraj: Santander
Poštna številka: 39011
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.