Publications Office of the EU
Danska-Vodskov: Storitve popravila in vzdrževanja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danska-Vodskov: Storitve popravila in vzdrževanja

  • Uverejnené
    25/05/2020
  • Rok
    22/06/2020
  • Preklicano
    21/08/2020
  • Danes
    01/09/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Nordjyllandsværket A/S
Kraj izvajanja
NUTS code: DK05 Nordjylland
Naslov kupca
NUTS code: DK05 Nordjylland
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50000000 Storitve popravila in vzdrževanja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,500,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

This procurement procedure concerns the award of a contract regarding the execution of a major overhaul of the 410 MW Alsthom GEC HP-IP0 steam turbine at Nordjyllandsværket uni 3 (NJV3) in 2021. The execution and the award of the contract require tenderers, who are able to complete a major overhaul of the turbine, including the following main scope of supply:
— major overhaul of the HP-IP0 turbine;
— commissioning of the unit, including vibration measurements and verification tests; and
— supply of new spare parts.
It is a requirement for the contractor to have access to a workshop for possible repair activities. This applies to both planned work ‘Basic Scope of Supply’, options and any extra unforeseen work that needs to be performed after fact findings and NDT.
It is important that the tenderer is aware that long transportation time constitutes a significant risk to the time schedule for the major overhaul.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Nordjyllandsværket A/S
Nacionalna registracijska številka: 37189294
Poštni naslov: Nefovej 50
Kraj: Vodskov
Koda NUTS: DK05
Poštna številka: 9310
Krajina: DNK
Kontaktna oseba: Maria Møllebjerg Matzen
Glavni naslov: www.aalborgforsyning.dk
Po elektronski pošti:
https://www.ethics.dk/ethics/eo#/490bf69b-508b-4b63-96c9-16affaaae968/homepage
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1,500,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.