Publications Office of the EU
Nemčija-Nürnberg: Programski paketi in informacijski sistemi - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Nürnberg: Programski paketi in informacijski sistemi

  • Uverejnené
    11/12/2019
  • Rok
    28/01/2020
  • Odpiranje ponudb
    28/01/2020
  • Oddano
    27/03/2020
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Bundesagentur für Arbeit (BA), vertreten durch den Vorstand, hier vertreten durch die Leiterin des Geschäftsbereiches Einkauf im BA-Service-Haus
Kraj izvajanja
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
Naslov kupca
NUTS code: DE Deutschland
Gospodarska panoga (glavna CPV)
48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
0.04 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
4
Referenčna številka ponudbe
12-19-00336
Opis

Rahmenvertrag über die Durchführung von Barrierefreiheits- und Usability-Tests für den neuen Internetauftritt „arbeitsagentur.de“ im Rahmen der Online-Programm-Organisation (OPO).

Način oddaje
Po elektronski pošti:
http://www.evergabe-online.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
28/01/2020 14:01
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.