Publications Office of the EU
Storitve vzdrževanja in čiščenja stavb, dodeljenih oddelčnim službam – sklopa 2 in 3 - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Storitve vzdrževanja in čiščenja stavb, dodeljenih oddelčnim službam – sklopa 2 in 3

  • Uverejnené
    22/01/2024
  • Rok
    22/02/2024
  • Odpiranje ponudb
    23/02/2024
  • Oddano
    21/05/2024
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Département de la Loire
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90919200 Storitve čiščenja pisarn
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
444,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,322,028.60 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
24FS-DAJCP-2119-K
Opis

Storitve čiščenja v vseh prostorih, dodeljenih departmajskim službam okrožja Montbrison in okrožja Roanne: redno čiščenje, sanitarno čiščenje in odstranjevanje smeti, vzdrževanje lesa, čiščenje tal, čiščenje notranjih parkirišč, lokalno čiščenje kant in posod za smeti, čiščenje ob koncu dela, zasteklitev. Predvideni datum začetka opravljanja storitev je 1. september 2024. Pripravljalno obdobje brez izvedbe traja od datuma uradnega obvestila o okvirnem sporazumu do vključno 31. avgusta 2024. Obisk glavnih lokacij ministrstva po okrožjih je neobvezen, vendar zelo priporočljiv: – Montbrison Antenna (sklop 2) – Roanne Antenna (sklop 3) Obisk se imenuje pri sekretariatu direktorata za stavbe in splošne vire na številki 04 77 48 41 57, po posvetovanju s koordinatorjem vzdrževanja prostorov in tehnikom na kraju samem. To posvetovanje se nanaša le na sklopa 2 in 3. Sklop 1 je bil dodeljen po predhodnem posvetovanju o razpisu. Sklop 4 bo predmet nadaljnjega posvetovanja (rezervni sklop)

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://loire.marches-publics.info//avis/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=50562
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://loire.marches-publics.info//avis/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=50562
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
23/02/2024 09:30
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.