Publications Office of the EU
Češka-Brno: Farmacevtski proizvodi - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Brno: Farmacevtski proizvodi

  • Uverejnené
    27/10/2023
  • Rok
    27/11/2023
  • Odpiranje ponudb
    27/11/2023
  • Oddano
    14/12/2023
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Fakultní nemocnice Brno
Kraj izvajanja
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Naslov kupca
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33600000 Farmacevtski proizvodi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
5,813,612.00 CZK
Referenčna številka ponudbe
159/23
Opis

Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové kupní smlouvy na dodávky léčivých přípravků dle potřeb zadavatele

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://ezak.fnbrno.cz
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
27/11/2023 09:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
5,813,612.00 CZK
Oddaja naročil
Uradno ime: Sanofi s.r.o.
Poštni naslov: Generála Píky 430/26
Kraj: Praha - Dejvice
Poštna številka: 16000
Krajina: CZE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.