Publications Office of the EU
Poljska-Resko: Storitve prevoza odpadkov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Resko: Storitve prevoza odpadkov

  • Uverejnené
    17/07/2023
  • Rok
    16/08/2023
  • Odpiranje ponudb
    16/08/2023
  • Oddano
    13/09/2023
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Gmina Resko
Kraj izvajanja
NUTS code: PL42 Zachodniopomorskie
Naslov kupca
NUTS code: PL42 Zachodniopomorskie
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90512000 Storitve prevoza odpadkov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
3,938,727.31 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
4,489,019.31 PLN
Referenčna številka ponudbe
ZP.271.6.23
Opis

Przedmiotem zamówienia jest usługa odbierania i transportu odpadów komunalnych z terenu gminy Resko. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Gmina Resko
Nacionalna registracijska številka: 2530307954
Poštni naslov: ul. Rynek 1
Kraj: Resko
Koda NUTS: PL42
Poštna številka: 72-315
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Łukasz Sobis
Glavni naslov: http://bip.resko.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
16/08/2023 13:05
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
3,938,727.31 PLN
Končna pogodbena vrednost
4,489,019.31 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Zakład Usług Budowlanych i Komunalnych Sp. z o.o.
Poštni naslov: ul. Kopernika 1
Kraj: Resko
Poštna številka: 72-315
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.