Publications Office of the EU
Romunija-Cluj-Napoca: Psiholeptiki - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romunija-Cluj-Napoca: Psiholeptiki

  • Uverejnené
    29/07/2019
  • Rok
    29/08/2019
  • Odpiranje ponudb
    29/08/2019
  • Oddano
    21/10/2019
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Spitalul Clinic C.F. Cluj
Kraj izvajanja
NUTS code: RO113 Cluj
Naslov kupca
NUTS code: RO113 Cluj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33661500 Psiholeptiki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
849,479.20 RON
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,217,507.60 RON
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
94
Referenčna številka ponudbe
4288349_2019_PAAPD1090184
Opis

Medicamente diverse 2. A se vedea caietul de sarcini. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 12-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Nr. de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data de depunere a ofertelor este 20.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Spitalul Clinic C.F. Cluj
Nacionalna registracijska številka: 4288349
Poštni naslov: Str. Republicii nr. 18
Kraj: Cluj-Napoca
Koda NUTS: RO113
Poštna številka: 400015
Krajina: ROU
Kontaktna oseba: Pop Narcisa
Glavni naslov: www.spitalulclinicfcluj.ro
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
29/08/2019 15:00
Kraj izvajanja
oznaka CPV

33661500 - Psiholeptiki

33673000 - Zdravila za obstruktivne pljučne bolezni

33675000 - Antihistaminiki za sistemsko zdravljenje

33631500 - Kortikosteroidi za dermatološko uporabo in dermatološki pripravki

33642200 - Kortikosteroidi za sistemsko zdravljenje

33642100 - Hipofizni in hipotalamični hormoni ter sorodne učinkovine

33613000 - Odvajala

33622800 - Zdravila z delovanjem na renin-angiotenzinski sistem

33622700 - Zaviralci kalcijevih kanalčkov

33622600 - Zaviralci adrenergičnih receptorjev beta

33692210 - Hranilne raztopine za parenteralno prehranjevanje

33632100 - Zdravila s protivnetnim in protirevmatičnim učinkom

33615000 - Zdravila za zdravljenje diabetesa

33670000 - Zdravila za bolezni dihal

33691200 - Antihelmintiki

33651000 - Splošna zdravila za sistemsko zdravljenje infekcij in cepiva

33651620 - Cepiva proti davici-tetanusu

33674000 - Zdravila za zdravljenje kašlja in prehlada

33622400 - Vazoprotektivi

33661700 - Druga zdravila z delovanjem na živčevje

33620000 - Zdravila za bolezni krvi, krvotvornih organov in srca in ožilja

33622300 - Diuretiki

33661600 - Psihoanaleptiki

33622000 - Zdravila za bolezni srca in ožilja

33661200 - Analgetiki

33661100 - Anestetiki

33612000 - Zdravila za zdravljenje gastrointestinalnih funkcionalnih motenj

33662100 - Zdravila za zdravljenje očesnih bolezni

33692700 - Glukozne raztopine

33610000 - Zdravila za zdravljene bolezni prebavil in presnove

33696800 - Kontrastna sredstva za rentgenske preiskave

33690000 - Različna zdravila

33692500 - Raztopine za injiciranje

33614000 - Antidiaroiki, protivnetna in protimikrobna zdravila

33692300 - Enteralna hranila

33692400 - Perfuzijske raztopine

Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.