Publications Office of the EU
Italija-Milano: Obratovanje kulturnih ustanov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Milano: Obratovanje kulturnih ustanov

  • Uverejnené
    27/12/2014
  • Rok
    13/02/2015
  • Odpiranje ponudb
    16/02/2015
  • Oddano
    05/03/2015
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Navigli Lombardi scarl
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
92320000 Obratovanje kulturnih ustanov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
464,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
366,710.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Affidamento di un appalto misto per la fornitura di piattaforme galleggianti e lo svolgimento di servizi accessori.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
16/02/2015 15:00
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
464,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
366,710.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Servizi Tecnici Srl
Poštni naslov: San Polo 1173
Kraj: Venezia
Poštna številka: 30125
Krajina: ITA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.