Publications Office of the EU
Češka-Hora Svatého Šebestiána: Gozdarske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Češka-Hora Svatého Šebestiána: Gozdarske storitve

  • Uverejnené
    11/09/2018
  • Rok
    16/10/2018
  • Odpiranje ponudb
    16/10/2018
  • Oddano
    01/01/2019
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Městské lesy Chomutov
Kraj izvajanja
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Naslov kupca
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
77200000 Gozdarske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
9,968,650.00 CZK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
10,271,030.50 CZK
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
36
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Provádění lesnických činností, zejména pěstebních a těžebních činností, v roce 2019 na základě uzavřené písemné rámcové smlouvy.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Městské lesy Chomutov, příspěvková organizace
Nacionalna registracijska številka: 46790080
Poštni naslov: Hora Svatého Šebestiána 90
Kraj: Hora Svatého Šebestiána
Koda NUTS: CZ042
Poštna številka: 431 82
Krajina: CZE
Kontaktna oseba: Petr Markes
Glavni naslov: www.lesy-cv.cz
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
16/10/2018 13:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.