Publications Office of the EU
Vzdrževanje in popravila notranjih inženirskih omrežij v lokalnih vladnih institucijah mesta Daugavpils, njihovih strukturnih enotah in podrejenih institucijah - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Vzdrževanje in popravila notranjih inženirskih omrežij v lokalnih vladnih institucijah mesta Daugavpils, njihovih strukturnih enotah in podrejenih institucijah

  • Objavljeno
    03/06/2026
  • Uverejnené
    04/06/2026
  • Rok
    10/07/2026
  • Odpiranje ponudb
    10/07/2026
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Daugavpils valstspilsētas pašvaldība
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: LV005 Latgale
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45000000 Gradbena dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
170,000.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
DVP2026/90
Opis

Vzdrževanje in popravila notranjih inženirskih omrežij v lokalnih vladnih institucijah mesta Daugavpils, njihovih strukturnih enotah in podrejenih institucijah

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174390
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: dovoljeno
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174390
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
10/07/2026 14:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.