Publications Office of the EU
Nadomestna gradnja LRA Miesbach, tukaj: Varnostna tehnologija - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Nadomestna gradnja LRA Miesbach, tukaj: Varnostna tehnologija

  • Uverejnené
    09/04/2024
  • Rok
    10/05/2024
  • Odpiranje ponudb
    10/05/2024
  • Oddano
    22/05/2025
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Landratsamt Miesbach - Vergabestelle-
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DE21F Miesbach
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45312100 Inštalacija protipožarnih alarmnih sistemov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
518,573.34 EUR
Referenčna številka ponudbe
2024-27
Opis

Protipožarni alarmni sistem: 1 kom. center za požarni alarm 1 kom. prva informacijska točka 25 kom. ročni požarni detektorji 520 kom. avtomatski detektorji 2 kom. sesalni sistemi za gašenje dima: 1 kos gasilni sistem IT strežnik soba vdor alarmni sistem: 1 St. EMA central 40 St. terenske naprave mobilni radijski sistem: 1 St. Pasivni kombinirani sistemi 70 Notranji Omni-Antene 40 St. Splitter, Tapper in spojnik 1.000 m Koaksialni sistemi za namestitev kablov: 10.000 m FM kabelska omrežja 2.000 m inštalacijske cevi

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
required
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
10/05/2024 11:00
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Die Wirtschaftlichkeit des Preises entscheidet.
Ponder (odstotek, točno) :
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
518,573.34 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Siemens AG
Poštni naslov:
Kraj: München
Poštna številka: 81739
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.