Publications Office of the EU
Poljska-Wejherowo: Ročno orodje - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Wejherowo: Ročno orodje

  • Uverejnené
    23/02/2018
  • Rok
    13/04/2018
  • Oddano
    22/05/2018
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Powiat Wejherowski
Kraj izvajanja
NUTS code: PL Polska
Naslov kupca
NUTS code: PL Polska
Gospodarska panoga (glavna CPV)
44510000 Orodje
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
91,219.15 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
69,960.00 PLN
Referenčna številka ponudbe
PZS4.070.3.2.2.1.2018.EC
Opis

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych narzędzi, które stanowiły będą.
Wyposażenie stanowiska pracy dla uczniów Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie.
Dla 120 uczniówki.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not specified
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
91,219.15 PLN
Končna pogodbena vrednost
69,960.00 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Z.U.H. ELKOT Krzysztof
Poštni naslov:
Kraj: Kilece
Poštna številka: 25-540
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.