Publications Office of the EU
ODPRTI KONKURENČNI POSTOPEK ZA IZVAJANJE DEJAVNOSTI V KOMUNIKACIJSKIH ORODJIH WP5 PROJEKTA „ORGANSKO KMETIJSTVO V EVROPI: Način „biti“ - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

ODPRTI KONKURENČNI POSTOPEK ZA IZVAJANJE DEJAVNOSTI V KOMUNIKACIJSKIH ORODJIH WP5 PROJEKTA „ORGANSKO KMETIJSTVO V EVROPI: Način „biti“

  • Uverejnené
    23/04/2024
  • Rok
    08/05/2024
  • Odpiranje ponudb
    10/05/2024
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
FEDERBIO - FEDERAZIONE ITALIANA AGRICOLTURA BIOLOGICA E BIODINAMICA
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ITH55 Bologna
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79416000 Storitve na področju odnosov z javnostmi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
62,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Združenje FederBio objavlja javni razpis za izbor specializiranega dobavitelja, odgovornega za izvajanje ukrepov v okviru KOMUNIKACIJSKIH ORGANIZACIJ WP5, namenjenih doseganju ciljev iz triletnega programa „Ekološko kmetovanje v Evropi – način bivanja“ – ACRONIMO „BEING ORGANIC in EU“, katerega cilj je prispevati k trajnostnemu prehranskemu sistemu v podporo evropskemu zelenemu dogovoru, zlasti cilja strategije „od vil do vilic“ za prehod na pravične, zdrave, na podnebne spremembe odporne in okolju prijazne prehranske sisteme, od primarne proizvodnje do porabe, zlasti cilja, da bi bilo do leta 2030 vsaj 25 % kmetijskih površin v EU namenjenih ekološkemu kmetovanju. Cilj projekta BEING ORGANIC in EU je odigrati vlogo pri prehodu na trajnostno proizvodnjo in porabo hrane ter določiti cilje SMART, pri čemer se upoštevajo tudi izkušnje, pridobljene s prejšnjimi analizami. Projekt za vsak cilj predlaga posebne kazalnike, ki se bodo uporabljali za spremljanje učinkov in vpliva programa za vsako leto izvajanja projekta. Agencije, ki izpolnjujejo zahteve iz ustreznih uredb EU, navedenih v nadaljevanju (neizčrpno: Agencije ali podjetja z izkušnjami na področju odnosov z javnostmi, promocije, obveščanja, organizacije dogodkov, oglaševalskih kampanj in tiska so pozvana, da oddajo ponudbo (tehnični predlog) na podlagi navedb, opisanih v dokumentu „TEHNIČNI KAPITOLAT“, in na podlagi informacij, opisanih v dokumentih, ki so na voljo na spletnem mestu www.feder.bio.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://feder.bio/organic-farming-europe-way-of-being-acronym-being-organic-eu-wp5-communication-tools-bando-gara-la-selezione-fornitori-2/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: dovoljeno
https://feder.bio/organic-farming-europe-way-of-being-acronym-being-organic-eu-wp5-communication-tools-bando-gara-la-selezione-fornitori-2/
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
10/05/2024 15:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Ni na voljo
Ocenjena vrednost
62,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.