Publications Office of the EU
Nemčija-Köln: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Köln: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki

  • Uverejnené
    21/04/2020
  • Rok
    18/05/2020
  • Odpiranje ponudb
    18/05/2020
  • Oddano
    31/07/2020
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Deutsches Zentrum für Luft- und Raumfahrt e. V. (DLR)
Kraj izvajanja
NUTS code: DE Deutschland
Naslov kupca
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,380,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
20.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
5
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Das DLR beabsichtigt, mehrere Rahmenverträge für die Lieferung von Lebensmitteln an die DLR Kantinen anden Standorten:
— Köln-Porz;
— Oberpfaffenhofen;
— Stuttgart;
— Braunschweig;
— Göttingen;
— Lampoldshausen abzuschließen.
Die Kantinen des DLR produzieren im Jahr ca 567 000 Essen und versorgen damit Mitarbeiter/innen und Gäste.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Deutsches Zentrum für Luft- und Raumfahrt e. V. (DLR)
Poštni naslov: Linder Höhe
Kraj: Köln
Koda NUTS: DEA23
Poštna številka: 51147
Krajina: DEU
Glavni naslov: www.dlr.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
18/05/2020 12:15
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.