Publications Office of the EU
Francija-Pariz: Storitve čiščenja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Pariz: Storitve čiščenja

  • Uverejnené
    27/10/2023
  • Rok
    29/11/2023
  • Odpiranje ponudb
    29/11/2023
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
c.n.r.s
Kraj izvajanja
NUTS code: FR101 Paris
Naslov kupca
NUTS code: FR101 Paris
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90910000 Storitve čiščenja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
160,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
2020AOO010
Opis

nettoyage des réseaux d'extraction et de soufflage du Campus Gérard Mégie du CNRS Paris 16ème

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2407779&orgAcronyme=f2h
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
29/11/2023 14:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
160,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.