Publications Office of the EU
Romunija-Brăila: Nizkopodni avtobusi - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romunija-Brăila: Nizkopodni avtobusi

  • Objavljeno
    18/09/2018
  • Predvidena objava
    17/10/2018
  • Danes
    01/09/2026
Status
Neaktivno
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Braicar S.A.
Kraj izvajanja
NUTS code: RO221 Brăila
Naslov kupca
NUTS code: RO221 Brăila
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34121400 Nizkopodni avtobusi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
11,532,000.00 RON
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Achizitie lot 1 de 5 autobuze de medie capacitate si lot 2 — 10 autobuze de mare capacitate.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.