Publications Office of the EU
Nemčija-Karlsruhe: Gradbena dela na verižnici - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Karlsruhe: Gradbena dela na verižnici

  • Oddano
    27/03/2019
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Deutsche Bahn AG
Kraj izvajanja
NUTS code: DE124 Rastatt
Naslov kupca
NUTS code: DE122 Karlsruhe, Stadtkreis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45234160 Gradbena dela na verižnici
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
69,312,887.44 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Elektrifizierung Ulm – Friedrichshafen – Lindau, Planfeststellungsabschnitt 4 (TEH 3) – Oberleitungsanlage.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Not applicable
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
69,312,887.44 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Spitzke SE
Poštni naslov:
Kraj: Großbeeren
Poštna številka:
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.