Publications Office of the EU
Nemčija-Hannover: Storitve gradbenega projektiranja za strojne in električne inštalacije v stavbah - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Hannover: Storitve gradbenega projektiranja za strojne in električne inštalacije v stavbah

  • Uverejnené
    12/05/2021
  • Rok
    08/06/2021
  • Oddano
    20/09/2021
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Staatliches Baumanagement Hannover
Kraj izvajanja
NUTS code: DE931 Celle
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71321000 Storitve gradbenega projektiranja za strojne in električne inštalacije v stavbah
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
428,655.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
436,093.51 EUR
Referenčna številka ponudbe
21 S 04 4019
Opis

Hochbaumaßnahmen des Bundes in Faßberg Sanierung eines großen denkmalgeschützten Hörsaalgebäudes, Neubau Büro-/Hörsaalgebäudes, Umbau eines Schwimmbades zu einer Bibliothek.
In den Hörsälen werden eine neue Beschallungsanlage, Lichtsteuerung, Sonnenschutz und ein Smartboard visualisiert. Die elektrotechnisch an definierten Punkten anzubinden und zu steuern sind. Die einzelnen Praxislehrsäle, Labore und sowie der Regie- und Studioraum sind nach deren bedarf elektrotechnisch anzupassen. In den neu zu schaffenden und zu sanierenden Büros werden neue Netzwerk- und Stromanschlüsse nach Bundeswehr Standard geschaffen. Die zu behandelnden Gebäude werden zum Teil mit neuer Medienversorgung angebunden und sind im
Netz der Liegenschaft mit zu implementieren.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not specified
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
428,655.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
436,093.51 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: BARGE INGENIEURE
Poštni naslov: Veritaskai 6
Kraj: Hamburg
Poštna številka: 21079
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.