Publications Office of the EU
Poljska-Łódź: Storitve na področju kmetijstva - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Poljska-Łódź: Storitve na področju kmetijstva

  • Uverejnené
    10/07/2018
  • Rok
    16/08/2018
  • Odpiranje ponudb
    16/08/2018
  • Oddano
    11/10/2018
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Miasto Łódź - Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi
Kraj izvajanja
NUTS code: PL712 Łódzki
Naslov kupca
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Gospodarska panoga (glavna CPV)
77100000 Storitve na področju kmetijstva
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
47,218.52 PLN
Referenčna številka ponudbe
ZZM.WOA.ZP.2510.34.2018
Opis

3.1 Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usług polegające na mechanicznym oraz ręcznym wykoszeniu roślinności zielnej z obszaru siedlisk łąkowych w tym:
3.1.1 Lublinek-Ruda

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Miasto Łódź - Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi
Poštni naslov: ul. Konstantynowska 8/10
Kraj: Łódź
Koda NUTS: PL711
Poštna številka: 94-303
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Krzysztof Helman
Glavni naslov: http://bip.zzm.lodz.pl/zamowienia-publiczne.html
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
16/08/2018 10:00
Kraj izvajanja
oznaka CPV

77100000 - Storitve na področju kmetijstva

77314000 - Storitve vzdrževanja zemljišč

77300000 - Vrtnarske storitve

77310000 - Storitve sajenja in vzdrževanja zelenih površin

Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
47,218.52 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Paweł Pietrzak FUPH PAPI
Poštni naslov: ul. Żółwiowa 42 m. 1
Kraj: Łódź
Poštna številka: 91-520
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.