Publications Office of the EU
Location de véhicules avec chauffeurs pour le transport des agents, des partenaires et des bénéficiaires de la Région Normandie - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Location de véhicules avec chauffeurs pour le transport des agents, des partenaires et des bénéficiaires de la Région Normandie

  • Uverejnené
    30/05/2024
  • Rok
    28/06/2024
  • Odpiranje ponudb
    01/07/2024
  • Oddano
    06/12/2024
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Région Normandie
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: FRD11 Calvados
Gospodarska panoga (glavna CPV)
60100000 Storitve cestnega prevoza
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,040,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
5
Referenčna številka ponudbe
2024-FCS-DMG-0088
Opis

L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande. Chaque lot fera l'objet d'une attribution séparée. Les prestations sont réglées par des prix unitaires. Les lots 1 et 2 seront attribués à un maximum de 4 opérateurs économiques et les lots 3, 4 et 5 seront attribués à un maximum de 3 opérateurs économiques (sous réserve d'un nombre suffisant d'offres régulières, acceptables et appropriées)

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1473976
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1473976
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
01/07/2024 09:30
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.