Publications Office of the EU
Francija-Ruy-Montceau: Storitve nezgodnega in zdravstvenega zavarovanja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Ruy-Montceau: Storitve nezgodnega in zdravstvenega zavarovanja

  • Uverejnené
    22/09/2015
  • Rok
    03/11/2015
  • Oddano
    26/11/2015
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Commune de Ruy-Montceau
Kraj izvajanja
NUTS code: FRK24 Isère
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
66512000 Storitve nezgodnega in zdravstvenega zavarovanja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
27,324.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
CC RUY 2015 AP
Opis

Le Marché concerne les risques suivants:
Risques statutaires des agents titulaires et stagiaires affiliés à la Cnracl,
Risques statutaires des agents titulaires et stagiaires non- affiliés et des
agents non — titulaires.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
27,324.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Pillot Courtier — Genworth assureur
Poštni naslov: 19 boulevard de Saint-Martin
Kraj: Aire-sur-la-Lys
Poštna številka: 62120
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.