Publications Office of the EU
SYS_584/24 - Tovarniško vzdrževanje sistemov IVECO Trakker W86 - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

SYS_584/24 - Tovarniško vzdrževanje sistemov IVECO Trakker W86

  • Uverejnené
    21/05/2024
  • Rok
    18/06/2024
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
HIL Heeresinstandsetzungslogistik GmbH
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50630000 Storitve popravila in vzdrževanja vojaških vozil
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
4
Referenčna številka ponudbe
SYS_584/24
Opis

Okvirni sporazum zajema popravila sistema IVECO Trakker na ravni vzdrževanja 4 v obdobju od 1. januarja 2025 do 31. maja 2027 z naslednjimi dobavnimi številkami (VERSNR): 2320-12-369-6657 2320-12-382-5159 2320-12-383-2009 2320-12-383-1998 2320-12-383-1990 2320-12-383-1994 2320-12-384-7827 2320-12-385-9804 2320-12-397-5543 2320-12-397-5545 2320-12-374-9685 2320-12-375-4847 2320-12-374-9682 2320-12-416-0803

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://vergabe.hilgmbh.de/VMPSatellite/notice/CXT6YYDY13EHYY8W
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://vergabe.hilgmbh.de/VMPSatellite/notice/CXT6YYDY13EHYY8W
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.