Publications Office of the EU
Nemčija-Lüneburg: Gradbena dela - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Lüneburg: Gradbena dela

  • Objavljeno
    26/06/2020
  • Uverejnené
    27/07/2020
  • Rok
    10/08/2020
  • Odpiranje ponudb
    10/08/2020
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Landkreis Lüneburg Fachdienst Gebäudewirtschaft
Kraj izvajanja
NUTS code: DE935 Lüneburg, Landkreis
Naslov kupca
NUTS code: DE935 Lüneburg, Landkreis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45000000 Gradbena dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
3512/17.1/355S/euöA
Opis

Sanierung Hauptgebäude Berufsbildende Schule 1, Spillbrunnenweg 1, 21337 Lüneburg
Erweiterte Rohbauarbeiten
Die BBS I in Lüneburg wird saniert und umgebaut. Es handelt sich um ein freistehendes Gebäude in Lüneburg.
Das dreigeschossige Gebäude ist in Massivbauweise mittels Betonfertigteilen und Mauerwerkswänden errichtet.
Geplant ist der Austausch der Fensterfassaden in EG und 1. und 2. OG, und die Erneuerung Decken-, Wand- und Bodenoberflächen, die Entfernung schadstoffhaltiger Bauteile und die partielle Erneuerung von Haustechnik.
Es werden Schulersatzbauten in Form von Containern auf dem Grundstück erstellt.
Die Baumaßnahme wird in 7 Bauabschnitte gegliedert und zeitlich nacheinander im laufenden Schulbetrieb Abgearbeitet.
Lärmintensive Arbeiten dürfen Montag – Freitag erst ab 14.00 Uhr, Samstag und in den Schulferien auch ganztägig stattfinden.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXQ6YDFYV9R
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
10/08/2020 11:00
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.