Publications Office of the EU
Francija-Laval: Storitve premoženjskega zavarovanja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Laval: Storitve premoženjskega zavarovanja

  • Uverejnené
    27/09/2018
  • Rok
    05/11/2018
  • Odpiranje ponudb
    05/11/2018
  • Oddano
    24/12/2018
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Centre hospitalier de Laval
Kraj izvajanja
NUTS code: FRG03 Mayenne
Naslov kupca
NUTS code: FRG03 Mayenne
Gospodarska panoga (glavna CPV)
66515200 Storitve premoženjskega zavarovanja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
200,035.72 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
365,266.12 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
AO_ASSURANCE_DAB_ET_STAT_2018_06
Opis

Prestation d'assurances dommages aux biens et risques statutaires pour le Centre hospitalier de Laval.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.achat-hopital.com/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
05/11/2018 14:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.